Location : Home > L > LNT2W681MSEF
LNT2W681MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2W681MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2W681MSEF DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNT2W681MSEF CAP ALUM 680UF 20 450V SCREW 804600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT2W681MSEF RoHS Compliant 37524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNT2W681MSEF standard package with RoHS 45450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LNT2W681MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 680uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com