Location : Home > M > MVE63VC3R3ME55TP
MVE63VC3R3ME55TP
Share on FacebookShare on Facebook
MVE63VC3R3ME55TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MVE63VC3R3ME55TP 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MVE63VC3R3ME55TP standard package with RoHS 43510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MVE63VC3R3ME55TP CAP ALUM 3.3UF 20 63V SMD 795400 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-22-5CS2864 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD