Location : Home > U > UVR2F470MHD1TN
UVR2F470MHD1TN
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2F470MHD1TN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2F470MHD1TN CAP ALUM 47UF 20 315V RADIAL 584200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2F470MHD1TN CAP ALUM 47UF 20 315V RADIAL 689400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR2F470MHD1TN CAP ALUM 47UF 20 315V RADIAL 584200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVR2F470MHD1TN Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 315V 85c 7.5mm 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2F470MHD1TN 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
UVR2F470MHD1TN CAP ALUM 47UF 20 315V RADIAL 1336700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR2F470MHD1TN Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 315V 85c 7.5mm 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com