Location : Home > L > LQR2V222MSEF
LQR2V222MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2V222MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2V222MSEF DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LQR2V222MSEF CAP ALUM 2200UF 20 350V SCREW 804700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LQR2V222MSEF 765489 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LQR2V222MSEF standard package with RoHS 45250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LQR2V222MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 2200uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com