Location : Home > U > UUB2E3R3MNL1GS
UUB2E3R3MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUB2E3R3MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUB2E3R3MNL1GS CAP ALUM 3.3UF 20 250V SMD 592600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUB2E3R3MNL1GS 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
UUB2E3R3MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 3.3uF 125oC 8X10 Learn 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
UUB2E3R3MNL1GS CAP ALUM 3.3UF 20 250V SMD 697800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.