Location : Home > S > SIT9002AC-13N25ET
SIT9002AC-13N25ET
14-C280-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-C280-20 Aries Electronics 157840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-C280-20 Aries Electronics 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433303-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433303-11-0 IC 59770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0009485114 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
1880067 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1880067 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1880067 Phoenix Contact 146950 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1880067 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-047-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-047-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-047-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-047-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .370 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-047-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-1969540-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 38 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
3-1969540-8 TEconnecti 12000 0 NANAM electronics
325102-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
794624-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin-Lead
794624-4 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
794624-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794624-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS DL R/A TIN SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd