Location : Home > S > SIT9002AC-13N25DT
SIT9002AC-13N25DT
929841-01-40-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
643234-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-011-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-011-40-252101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-011-40-252101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-011-40-252101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com