Location : Home > 5 > 520L10HT26M0000
520L10HT26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L10HT26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139350 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 31575 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139350 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 56999 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-029-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-029-40-001101 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-40-001101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-40-001101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956226-2700-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956226-2700-AR-TP 3M 289130 2016+ CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956226-2700-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
956226-2700-AR-TP IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-432-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
123-93-432-41-001000 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-93-432-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-039-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-039-10-143101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
SFM210-LPPE-S32-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-S32-ST-BK Sullins Connector Solutions 147460 2016+ CONN HDR FMAL 32POS 1MM GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
431403-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
801-87-024-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-024-30-001101 Preci-Dip 157380 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-024-30-001101 Preci-Dip 298810 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37127-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37127-14-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37127-14-0 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-060-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-060-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-060-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-794630-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
1-794542-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)