Location : Home > 5 > 520L10HT20M0000
520L10HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L10HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L10HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L10HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 32455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L10HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 140230 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L10HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L10HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-090-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
540-99-044-17-400000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 44POS TIN-LEAD
540-99-044-17-400000 38496 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
540-99-044-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ IC SOCKET PLCC 44POS SMT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
540-99-044-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ IC SOCKET PLCC 44POS SMT Global Thunder Electronics Co.,Ltd