Location : Home > 1 > 14-C280-20
14-C280-20
Share on FacebookShare on Facebook
14-C280-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
14-C280-20 CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD 278530 Aries Electronics 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-C280-20 CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD 157840 Aries Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA4BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 12-22 AWG
ASMA4BR Amphenol PCD 147850 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ASMA4BR Amphenol PCD 287730 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-142-03-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1672600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672600000 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1672600000 Weidmuller 157180 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1672600000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395332520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-826632-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-826632-5 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-826632-5 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-826632-5 TE Connectivity AMP Connectors 157170 2016+ CONN HEADER BRKWY 30POS VERT GOL Unitronix Electronics Limited
1-826632-5 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ CONN HEADER BRKWY 30POS VERT GOL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445089-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1445089-4 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ CONN HEADER 4POS R/A T/H 15GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1445089-4 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ CONN HEADER 4POS R/A T/H 15GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445089-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-1445089-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS R/A T/H 15GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-104076-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
5-104076-2 Electronics 25739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-104076-2 Electronics 25739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-104076-2 STOCK 46010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
22-55-2181 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)