Location : Home > S > SIT8008ACF8-30S
SIT8008ACF8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139760 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57409 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N936A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9V 500MW DO35
1N936A Distributor 109990 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N936A IC 38380 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N936A Original 39614 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1N936A STOCK 42890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1030700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1030700000 Weidmuller 147140 2016+ TERM BLOCK 35MM DIN MLTLVL BEIGE Unitronix Electronics Limited
1030700000 Weidmuller 288310 2016+ TERM BLOCK 35MM DIN MLTLVL BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1030700000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 35MM DIN MLTLVL BEIGE EKT Electronics Co., Ltd