Location : Home > S > SIT8008ACE7-30S
SIT8008ACE7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139650 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57299 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290336 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws