Keyword: FST16035 PIC16C74BT-20I/PQ TS431IZ-AP P0602ACRP TPS70148PWPG4
Location : Home > Search result : FST16035
Part NumberCategoryFamilyStatusDescription
FST16035Discrete Semiconductor ProductsDiodes - Rectifiers - ArraysDIODE MODULE 35V 160A TO249AB
FST16035L IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FST16035L NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FST16035LDiscrete Semiconductor ProductsDiodes - Rectifiers - ArraysDIODE SCHOTTKY 35V 80A TO249AB