Keyword: FST16030 TV30C360JB-G TPS728185315DRVTG4 SN74AS08NSRE4 MOC3033FVM
Location : Home > Search result : FST16030
Part NumberCategoryFamilyStatusDescription
FST16030Discrete Semiconductor ProductsDiodes - Rectifiers - ArraysDIODE MODULE 30V 160A TO249AB
FST16030L IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FST16030L NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FST16030LDiscrete Semiconductor ProductsDiodes - Rectifiers - ArraysDIODE SCHOTTKY 30V 80A TO249AB