Location : Home > S > SIT1602AIA1-28E
SIT1602AIA1-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA1-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 139580 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 57229 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 99110 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-124-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold