Location : Home > A > ASEMPC-66.660MHZ-R-T
ASEMPC-66.660MHZ-R-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-66.660MHZ-R-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-66.660MHZ-R-T OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD 87990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-66.660MHZ-R-T OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD 42435 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-66.660MHZ-R-T OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD 87990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-66.660MHZ-R-T OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD 57859 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-139-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-139-41-012101 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-139-41-012101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-139-41-012101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com