Location : Home > M > M20-9953146
M20-9953146
Share on FacebookShare on Facebook
M20-9953146 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39870-0503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
39870-0503 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
39870-0503 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39870-0503 Molex Connector Corporation 157730 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
39870-0503 Molex Connector Corporation 279800 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-8685-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-8685-310C Aries Electronics 157310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-8685-310C Aries Electronics 277790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-8685-310C IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-030-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-030-10-005101 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-030-10-005101 Preci-Dip 147560 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-030-10-005101 Preci-Dip 287310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
232-2601-50-0602 3M 147270 2016+ IN-LINE ZIP STRIP POCKETS 32 CON Unitronix Electronics Limited
316-87-112-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-112-41-008101 Preci-Dip 157230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-112-41-008101 Preci-Dip 297670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1945470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1945470000 Weidmuller 157470 2016+ BLZP 5.08/20/180LH SN OR BX Unitronix Electronics Limited
172329-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172329-1 TE Connectivity AMP Connectors 278390 2016+ CONN RECEPT/CAP 3POS MATE-N-LOK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172329-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
172329-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 3POS MATE-N-LOK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-176975-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-176975-1 N/A 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1-176975-1 N/A 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1-176975-1 N/A 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
430110-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
HIF6H-80PA-1.27DS(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
HIF6H-80PA-1.27DS(71) Hirose 120000 16+ 16+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
HIF6H-80PA-1.27DS(71) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
803-83-006-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-006-66-001101 Preci-Dip 157770 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-006-66-001101 Preci-Dip 298590 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5447560 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5447560 Phoenix Contact 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5447560 Phoenix Contact 285650 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
737015-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-11.5 AWG Crimp Connector Non-Insulated