Location : Home > A > ASEMPC-26.000MHZ-R-T
ASEMPC-26.000MHZ-R-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-26.000MHZ-R-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-26.000MHZ-R-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 88590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-26.000MHZ-R-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 41885 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-26.000MHZ-R-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 88590 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-26.000MHZ-R-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57309 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-D30-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
2-284541-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-284541-1 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
2-284541-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-284541-1 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284541-1 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761633001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761633001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761633001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 11POS BLK 36PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761633001 Weidmuller 147510 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
68402-318 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
68402-318 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68402-318 Amphenol FCI 298570 2016+ CONN RCPT 18POS .100 SNG SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com