Location : Home > S > SIT1602AIA1-25S
SIT1602AIA1-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA1-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 139680 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 57329 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 97350 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
36-0518-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 36POS GOLD
36-0518-11H Aries Electronics 156990 2016+ CONN SOCKET SIP 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-0518-11H Aries Electronics 278050 2016+ CONN SOCKET SIP 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC032LJBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC032LJBN 35988 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
PPTC032LJBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PPTC032LJBN Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 6POS DL .1 R/A TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
857-10-040-10-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
857-10-040-10-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER DOUBLE 40POS .050 T/H Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
803-87-022-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-022-10-001101 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
0901303206 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
432601-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws