Location : Home > L > LCC2-14DWF-Q
LCC2-14DWF-Q
Share on FacebookShare on Facebook
LCC2-14DWF-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC2-14DWF-Q LUG COPPER 2 HOLE 147330 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
956240-2700-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956240-2700-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
956240-2700-AR-PR 3M 287370 2016+ CONN SOCKET 40POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956240-2700-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 40POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
956240-2700-AR-PR IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284541-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284541-4 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284541-4 TE Connectivity AMP Connectors 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284541-4 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-138-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-138-41-018101 Preci-Dip 147380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-138-41-018101 Preci-Dip 288370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com