Location : Home > M > MBR20H100CTHE3/45
MBR20H100CTHE3/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBR20H100CTHE3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20H100CTHE3/45 ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBR20H100CTHE3/45 DIODE SCHOTT 20A 100V DUAL TO220 798000 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBR20H100CTHE3/45 DIODE SCHOTT 20A 100V DUAL TO220 139750 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MBR20H100CTHE3/45 DIODE SCHOTT 20A 100V DUAL TO220 231980 Vishay 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1414006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-30 AWG
1414006 PHOENIXCON 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1414006 Distributor 100910 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1414006 IC 38990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0395364014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole