Location : Home > M > MBR20H90CTHE3/45
MBR20H90CTHE3/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBR20H90CTHE3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20H90CTHE3/45 DIODE SCHOT 20A 90V DUAL TO220-3 797900 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBR20H90CTHE3/45 DIODE SCHOT 20A 90V DUAL TO220-3 139850 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MBR20H90CTHE3/45 DIODE SCHOT 20A 90V DUAL TO220-3 232080 Vishay 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
87264-3852 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-018-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-018-30-001101 Preci-Dip 157520 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-018-30-001101 Preci-Dip 298450 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-826942-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-826942-2 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-826942-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-826942-2 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN HEADER BRKWY 64POS VERT TIN Unitronix Electronics Limited
3-826942-2 TE Connectivity AMP Connectors 288930 2016+ CONN HEADER BRKWY 64POS VERT TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com