Location : Home > F > FL1000002
FL1000002
Share on FacebookShare on Facebook
FL1000002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FL1000002 CSP-9 8165 PERICOM Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK44515030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44515030 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44515030 NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325001-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325001-12-0 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-082-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
126-93-318-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
126-93-318-41-002000 IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-318-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-318-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-318-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .300 18POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2013-ST Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual
2013-ST Curtis Industries 157440 2016+ CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
87340-0422 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0395338523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0334721601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
0334721601 MOLEX ELEC 7644 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1-103904-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold