Location : Home > S > SIT1618BA-72-33E-20.000000D
SIT1618BA-72-33E-20.000000D
114-93-642-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
114-93-642-41-117000 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-642-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-642-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-642-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546214-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546214-2 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546214-2 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1546214-2 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546214-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 2POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
801-83-033-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-033-10-001101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0386912422 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
150244-5122-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
87215-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0712310203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
146134-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead