Location : Home > H > HCM4910000000ABKT
HCM4910000000ABKT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021323-00032D8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00032D8LF Amphenol FCI 147240 2016+ CONN RCPT 32POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00032D8LF Amphenol FCI 287650 2016+ CONN RCPT 32POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-160-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-87-027-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
855-87-027-10-001101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-87-027-10-001101 Preci-Dip 288530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1437542-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
4-1437542-5 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1437542-5 TE Connectivity AMP Connectors 147640 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
4-1437542-5 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325115-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325115-20-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EHR-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
EHR-6 brenda@hon 77780 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EHR-6 JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING EH 6POS 2.5MM CRIMP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EHR-6 IC 36181 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-1877285-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-1877285-0 Electronics 27120 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1877285-0 Electronics 27120 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1940050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)