Location : Home > K > K50-CS0SE23.5870
K50-CS0SE23.5870
Share on FacebookShare on Facebook
K50-CS0SE23.5870 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-CS0SE23.5870 OSC XO 23.587MHZ CMOS TTL SMD 41845 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-046-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
803-87-056-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-056-10-001101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-056-10-001101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-056-10-001101 Preci-Dip 288970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430112-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws