Location : Home > K > K50-CS0SE32.7680
K50-CS0SE32.7680
Share on FacebookShare on Facebook
K50-CS0SE32.7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-CS0SE32.7680 OSC XO 32.768MHZ CMOS TTL SMD 41835 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K50-CS0SE32.7680 OSCILLATOR 32.7680MHZ 5V SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com