Location : Home > K > K50-CS0SE20.2500
K50-CS0SE20.2500
Share on FacebookShare on Facebook
K50-CS0SE20.2500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-CS0SE20.2500 OSC XO 20.25MHZ CMOS TTL SMD 41855 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-13-160-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-078-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
532786-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 105 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1560060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1560060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 6POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1560060000 Weidmuller 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1560060000 Weidmuller 298750 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1359480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole