Location : Home > 9 > 9B-7.680MBBK-B
9B-7.680MBBK-B
Share on FacebookShare on Facebook
9B-7.680MBBK-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9B-7.680MBBK-B CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF T/H 61965 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
9B-7.680MBBK-B CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF T/H 139590 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
9B-7.680MBBK-B CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF T/H 57239 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9B-7.680MBBK-B CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF T/H 87510 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9B-7.680MBBK-B CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF T/H 87510 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350828-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350828-2 Distributor 172190 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
350828-2 Semiconductor 20505 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
350828-2 STOCK 43730 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
350828-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PPTC252KFMS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
1726730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1726730000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1726730000 Weidmuller 147050 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1726730000 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399400522 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
159106-6022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
159106-6022 3M 156980 2016+ CONN HDR Unitronix Electronics Limited
159106-6022 3M 297850 2016+ CONN HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159106-6022 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1157170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)