Location : Home > S > SIT8008ACT1-28S
SIT8008ACT1-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT1-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 139850 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 57499 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 99210 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-026-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-026-20-001101 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-026-20-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-026-20-001101 Preci-Dip 288810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2013-YSY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws