Location : Home > C > CZRSC55C4V7-G
CZRSC55C4V7-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C4V7-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C4V7-G DIODE ZENER 4.7V 500MW 0805 241600 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C4V7-G DIODE ZENER 4.7V 500MW 0805 798700 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546208-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546208-0 IC 56100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546208-0 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546208-0 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-040-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-040-30-002101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-040-30-002101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-040-30-002101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1644590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644590000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PIN HDR 110 11POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
1644590000 Weidmuller 147010 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644590000 Weidmuller 297710 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
292161-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole
292161-4 TECONNECTI 41926 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
176285-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
176285-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
176285-1 AMP 16000 NULL NULL Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
176285-1 Electronics 25251 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-1123723-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
5-1123723-4 TE Connectivity AMP Connectors 156930 2016+ CONN HEADER .156 VERT 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
5-1123723-4 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN HEADER .156 VERT 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2029181-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-1903128-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)
1-1903128-7 TEConnecti 2290 NEW+ N/A Morechip Enterprise Co., Ltd.
90131-0132 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
90131-0132 Electronics 27580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90131-0132 Electronics 27580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
103634-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
103634-9 TE Connectivity AMP Connectors 297710 2016+ CONN HEADER RTANG 10POS PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103634-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RTANG 10POS PCB TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
103634-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RTANG 10POS PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd