Location : Home > C > CZRSC55C5V1-G
CZRSC55C5V1-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C5V1-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C5V1-G DIODE ZENER 5.1V 500MW 0805 241500 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C5V1-G DIODE ZENER 5.1V 500MW 0805 798600 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
18-68660-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN
18-68660-10 Aries Electronics 157190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN Unitronix Electronics Limited
18-68660-10 Aries Electronics 278650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
234-3034-52-0602 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN ZIG-ZAG ZIF 34POS GOLD
234-3034-52-0602 3M 147180 2016+ CONN ZIG-ZAG ZIF 34POS GOLD Unitronix Electronics Limited
234-3034-52-0602 3M 287970 2016+ CONN ZIG-ZAG ZIF 34POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com