Location : Home > C > CZRSC55C4V3-G
CZRSC55C4V3-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C4V3-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C4V3-G DIODE ZENER 4.3V 500MW 0805 241700 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C4V3-G DIODE ZENER 4.3V 500MW 0805 798800 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
36-6511-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN
36-6511-10 Aries Electronics 157390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-6511-10 Aries Electronics 278850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6518-101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6518-101 Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6518-101 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6518-101 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-028-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-028-30-001101 Preci-Dip 147660 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-028-30-001101 Preci-Dip 287310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com