Location : Home > S > SIT1602AIU8-30E
SIT1602AIU8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97390 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546109-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546109-9 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546109-9 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546109-9 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-016-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-016-10-249101 Preci-Dip 146940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-016-10-249101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com