Location : Home > S > SIT1602AIU8-28S
SIT1602AIU8-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU8-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 139660 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 57309 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 97590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
114-93-318-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
114-93-318-41-117000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
114-93-318-41-117000 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-318-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-318-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN .300 18POS SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
316-83-135-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-135-41-006101 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-135-41-006101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-135-41-006101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CLT-111-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
5023800900 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.049" (1.25mm)
5023800900 Molex, LLC 277890 2016+ CONN PLUG HSNG 9POS 1.25MM WTB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
280361 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
280361 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-1971030-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV
1-1971030-2 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ 2POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV Unitronix Electronics Limited
1-1971030-2 TE Connectivity AMP Connectors 295550 2016+ 2POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-10-050-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
830-10-050-40-001101 Preci-Dip 147260 2016+ CONN HDR 50POS 2MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-050-40-001101 Preci-Dip 297290 2016+ CONN HDR 50POS 2MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com