Location : Home > S > SIT1602AIU8-28E
SIT1602AIU8-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU8-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU8-28E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 139760 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU8-28E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 57409 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU8-28E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 97790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3004171 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-26 AWG
3004171 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLOCK FUSE W/DISCONN LEVER TPC Global Service Co.Ltd.
929852-01-32-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-32-RB 3M 147320 2016+ CONN SOCKET 62POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929852-01-32-RB 3M 288290 2016+ CONN SOCKET 62POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1511-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1511-Y Curtis Industries 157230 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1511-Y Curtis Industries 157360 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1511-Y IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-149-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-149-41-003101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-149-41-003101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-157-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
CFTP-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws