Location : Home > S > SIT1602AIF7-28E
SIT1602AIF7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 99190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
41058.2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-22 AWG
41058.2 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
41058.2 On Shore Technology Inc. 147630 2016+ TERMINAL BLOCK GROUNDING 6MM Unitronix Electronics Limited
41058.2 On Shore Technology Inc. 287370 2016+ TERMINAL BLOCK GROUNDING 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1683580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 10-26 AWG
1683580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1683580000 Weidmuller 147650 2016+ TERM SGL LVL FT 600V 33A PA RED Unitronix Electronics Limited
1683580000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL FT 600V 33A PA RED EKT Electronics Co., Ltd
1683580000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL FT 600V 33A PA RED TPC Global Service Co.Ltd.
1688700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688700000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 6POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688700000 Weidmuller 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited