Location : Home > A > ASEMPC-120.000MHZ-T3
ASEMPC-120.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-120.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-120.000MHZ-T3 OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD 42205 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-120.000MHZ-T3 OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD 97690 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-120.000MHZ-T3 OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD 57629 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-120.000MHZ-T3 OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD 97690 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929850-01-25-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-25-10 3M 287770 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-25-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-25-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929850-01-25-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS TPC Global Service Co.Ltd.
410-87-240-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-240-01-640101 Preci-Dip 147220 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-240-01-640101 Preci-Dip 297930 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1406860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã
1406860000 Weidmuller 147580 2016+ SLAS 16 WITH RF 15 Unitronix Electronics Limited
1406860000 Weidmuller 298850 2016+ SLAS 16 WITH RF 15 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-009-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-009-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-009-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-009-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-009-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-796693-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796693-4 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-796693-4 TE Connectivity AMP Connectors 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796693-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796693-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24POS 3.5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
5111374-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5111374-4 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11GZ-26DP-2V(20) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
DF11GZ-26DP-2V(20) Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN HEADER 26POS 2MM SMD TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF11GZ-26DP-2V(20) N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DF1BZ-8P-2.5DS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
DF1BZ-8P-2.5DS N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DF1BZ-8P-2.5DS N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DF1BZ-8P-2.5DS ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2-1445052-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
2-1445052-2 7221 CONNHEADER2POSVERTSMDTIN Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
2-1445052-2 N/A 6161 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2-1445052-2 TE Connectivity AMP Connectors 147730 2016+ CONN HEADER 2POS VERT SMD TIN Unitronix Electronics Limited
2-1445052-2 TE Connectivity AMP Connectors 298170 2016+ CONN HEADER 2POS VERT SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1640200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1640200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 6POS 3.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1640200000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited