Location : Home > S > SIT9003AI-2-33EO
SIT9003AI-2-33EO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-2-33EO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-2-33EO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140080 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-33EO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-33EO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98150 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP25-YW Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 12-22 AWG
DP25-YW Eaton 147630 2016+ TERMINAL BLOCK 25A YELLOW Unitronix Electronics Limited
DP25-YW IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-YW NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-047-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold