Location : Home > S > SIT9003AI-2-33SB
SIT9003AI-2-33SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-2-33SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139880 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57529 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-33SB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97750 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-299-20-091101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 299POS GOLD
510-83-299-20-091101 37564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
510-83-299-20-091101 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-299-20-091101 Semiconductor 31355 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
510-83-299-20-091101 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1546019-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546019-9 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546019-9 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546019-9 TE Connectivity AMP Connectors 298470 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546019-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 19POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
416-83-228-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-228-41-018101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-228-41-018101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38118-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38118-21-0 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38118-21-0 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-008-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-008-30-051101 Preci-Dip 157120 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-008-30-051101 Preci-Dip 299190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-012-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-012-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-012-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-012-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-012-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
890-70-037-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 37 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-037-20-001101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN HDR 37POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-70-037-20-001101 Preci-Dip 277970 2016+ CONN HDR 37POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0019092026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.264" (6.71mm)
50-37-5143 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.098" (2.50mm)
1241434-1 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
1241434-1 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1241434-1 STOCK 46280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1718140007 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1718140007 Molex, LLC 147750 2016+ KK RPC 156 HDR ASSY FRLK RTAN 07 Unitronix Electronics Limited
1730320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1730320 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 1POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1730320 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 1POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1730320 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 1POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1730320 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 1POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd