Location : Home > A > ASEMPC-125.000MHZ-T3
ASEMPC-125.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-125.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-125.000MHZ-T3 OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 42105 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-125.000MHZ-T3 OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 97490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-125.000MHZ-T3 OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 57529 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-125.000MHZ-T3 OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 97490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-018-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
299-87-628-10-002101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
299-87-628-10-002101 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
299-87-628-10-002101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
299-87-628-10-002101 Preci-Dip 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-3574-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-3574-18 Aries Electronics 146930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-3574-18 Aries Electronics 288110 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-3574-18 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11Z-26DS-2V(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
816-22-064-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Through Hole
816-22-064-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
816-22-064-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN HEADER SINGLE 64POS .255 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
816-22-064-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN HEADER SINGLE 64POS .255 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1895440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1895440000 Weidmuller 147870 2016+ SLDV-THR 5.00/46/180F 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
2-644486-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
2-644486-7 Electronics 26549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-644486-7 Electronics 26549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-644486-7 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
430115-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)