Location : Home > D > DF11Z-26DS-2V(50)
DF11Z-26DS-2V(50)
TB200-08SP Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
TB200-08SP Cooper/Bussmann 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TB200-08SP Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 20A 8POS UL CSA IEC CE EKT Electronics Co., Ltd
TB200-08SP NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-6810-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-6810-90C STOCK 445040 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
26-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-6820-90C Aries Electronics 157430 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-6820-90C Aries Electronics 277750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387600326 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
432301-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432301-12-0 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5438951 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5438951 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5438951 Phoenix Contact 147550 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5438951 Phoenix Contact 297710 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432212-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws