Location : Home > D > DF11GZ-26DP-2V(20)
DF11GZ-26DP-2V(20)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11GZ-26DP-2V(20) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11GZ-26DP-2V(20) CONN HEADER 26POS 2MM SMD TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50-9518-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9518-10 Aries Electronics 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9518-10 Aries Electronics 157070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9518-10 Aries Electronics 278950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9518-10 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325113-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws