Location : Home > 6 > 636L3C033M33300
636L3C033M33300
Share on FacebookShare on Facebook
636L3C033M33300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
636L3C033M33300 OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD 78610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
636L3C033M33300 OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD 41775 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
636L3C033M33300 OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD 78610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387006319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
855-87-141-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 141 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1714375 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1714375 Phoenix Contact 147190 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1714375 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325038-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate