Location : Home > 5 > 511BBA106M250BAG
511BBA106M250BAG
Share on FacebookShare on Facebook
511BBA106M250BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511BBA106M250BAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 140050 Silicon Labs 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
511BBA106M250BAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 32275 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511BBA106M250BAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 140050 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511BBA106M250BAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 57699 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-144-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-144-41-002101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-144-41-002101 Preci-Dip 287490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7490-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
20-7490-11 Aries Electronics 157580 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-7490-11 Aries Electronics 277870 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7490-11 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-4012601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
68683-342LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-315-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-315-01-640101 Preci-Dip 157230 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-315-01-640101 Preci-Dip 297670 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1902262 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1902262 PHOEN 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
1902262 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1902262 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913829 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1996207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1996207 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1996207 Phoenix Contact 157440 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1996207 Phoenix Contact 297910 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3212620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212620 Phoenix Contact 157760 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR Unitronix Electronics Limited
3212620 Phoenix Contact 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com