Location : Home > 5 > 511BBA74M2500BAG
511BBA74M2500BAG
Share on FacebookShare on Facebook
511BBA74M2500BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511BBA74M2500BAG OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD 139850 Silicon Labs 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
511BBA74M2500BAG OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD 32075 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511BBA74M2500BAG OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD 139850 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511BBA74M2500BAG OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD 57499 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-118-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-118-41-003000 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-118-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147460 2016+ CONN SOCKET 18POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-118-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288930 2016+ CONN SOCKET 18POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com