Location : Home > L > LCB1000-58-3
LCB1000-58-3
Share on FacebookShare on Facebook
LCB1000-58-3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCB1000-58-3 LUG COPPER 1 HOLE 147370 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-162-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1760883001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760883001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760883001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 17POS BK 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1760883001 Weidmuller 147080 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0791091215 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold