Location : Home > A > ASVMPC-44.000MHZ-T3
ASVMPC-44.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-44.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 87810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 56979 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 61705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-44.000MHZ-T3 OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 87810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
26-1508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-1508-31 Aries Electronics 147340 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-1508-31 Aries Electronics 278970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-3574-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3574-18 Aries Electronics 147780 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3574-18 Aries Electronics 287670 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1629370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1629370000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1629370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 4POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1629370000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1628040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1628040000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 3POS 7.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1628040000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1628040000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-041-10-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-87-041-10-101101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-041-10-101101 Preci-Dip 157230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
325313-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws