Location : Home > A > ASVMPC-48.000MHZ-T3
ASVMPC-48.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-48.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-48.000MHZ-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-48.000MHZ-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57079 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-48.000MHZ-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 61805 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-48.000MHZ-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929850-01-30-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-30-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-30-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 30POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929850-01-30-10 Electronics 26740 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
929850-01-30-10 STOCK 45810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
40-6513-10H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6513-10H Aries Electronics 157730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6513-10H Aries Electronics 278150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6513-10H IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
546-83-168-17-101136 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 168POS GOLD
546-83-168-17-101136 Preci-Dip 147370 2016+ CONN SOCKET PGA 168POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-168-17-101136 Preci-Dip 288750 2016+ CONN SOCKET PGA 168POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950408-8200-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
950408-8200-AR-TP 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
950408-8200-AR-TP 3M 298970 2016+ CONN SOCKET 8POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950408-8200-AR-TP IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1708909 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1708909 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1708909 Phoenix Contact 147480 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1708909 Phoenix Contact 298850 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-045-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 45 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-045-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-045-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-045-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 45 POS .197 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-045-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 45 POS .197 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022052081 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
280613-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
325113-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws