Location : Home > A > ASVMPC-40.000MHZ-T3
ASVMPC-40.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-40.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-40.000MHZ-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 57189 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-40.000MHZ-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 61915 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-40.000MHZ-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-40.000MHZ-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-D46-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
M20-7872842 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
M20-7872842 Harwin Inc. 147030 2016+ 28+28 DIL SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7872842 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7872842 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-535541-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-535541-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-535541-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 27POS VERT .100 EKT Electronics Co., Ltd
2-535541-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 27POS VERT .100 TPC Global Service Co.Ltd.
2-641606-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
2-641606-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641606-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 40POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd
826-22-034-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-034-00-001000 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-034-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157840 2016+ CONN HDR SPRING DL 34POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-034-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278530 2016+ CONN HDR SPRING DL 34POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-210-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-210-41-011101 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-210-41-011101 Preci-Dip 156990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-210-41-011101 Preci-Dip 297930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com